Autor: admin
Datum objave: 18.11.2018
Share


FESTIVAL MALIH PLESNIH FORMI

POPIS SUDIONIKA: FESTIVAL MALIH PLESNIH FORMI 24.11.2018.

 FESTIVAL MALIH PLESNIH FORMI


POPIS SUDIONIKA: FESTIVAL MALIH PLESNIH FORMI 24.11.2018.

Kroz program vodi:

     Lana Krajačić

PLESNI SOLISTI-CODA

1.        Ena Rukavina

2.        Ema Kurečić

3.        Gracijela Zvonar

4.        Marija Glasnović

5.        Laura Filipec

6.        Zala Parotat

7.        Lucija Juričev

8.        Paula Andretić

9.        Lidija Mijić

10.      Betti Kukec

11.      Tonka Matić

12.      Elena Glasnović

13.      Gita Mimica

14.      Gabrijela Piskač

15.      Ema Bešić

Pratnja: Jasminka Neufeld Imrović

DIVERTIMENTO

1.        Anamarija Uroda

2.        Karmen Jurković

3.        Dora Perkov

4.        Antonija Penđer

5.        Lucija Biličić

6.        Tina Slukan

7.        Ena Saško

8.        Laura Patekar

Pratnja: Vlasta Rittig

A BALET

1.        Martina Batinić

2.        Hana Matković

3.        Eva Picek

4.        Anđela Beriša

5.        Paulina Tomić

6.        Tea Kuvek

7.        Katarina Andrijašević

8.        Nora Penceti

9.        Dejan Gotić

10.      Ivan Bedalov

Pratnja: Ljiljana Gvozdenović i Andrei Izmestyev

POPIS SUDIONIKA: FESTIVAL MALIH PLESNIH FORMI 26.11.2017.

PLESNI CENTAR TALA

1.        Andrea Hršak

2.        Nathalie Nujster

3.        Marta Barac

4.        Grgur Navojec

5.        Dora Šesto

6.        Christijan Nujster

7.        Ivona Grubišić

8.        Bojana Colarić

Pratnja: Tamara Curić

LIBERDANCE

1.        Mislav Šimić

2.        Marita Bitanga

3.        Tihana Kunić

4.        Tihana Šeremet

5.        Ivana Knežević

6.        Martina Serdar

7.        Katarina Ramljak

8.        Helena Vrljić

9.        Helena Bišćan Motočić   

Pratnja: Aleksandra Mišić

PK KELKOPE

1.        Sonja Biglbauer

2.        Sunčica Bandić

3.        Sanja Kekelj

4.        Nikolina Končić

5.        Kristina Legin

6.        Adrijana Mudrinić

7.        Sara Sila

8.        Kristina Spužević

9.        Lana Stojsavljević

10.      Jelena Vojković

11.      Antea Vučijević

Pratnja: Tamara Savićević

KUC Travno

 24. studenoga 2018.  u 18.30 sati

PLESNI SOLISTI CODA

PLANETA ISPUNJENIH ŽELJA

Glazba (izbor):

Ennio Morricone Film music 1966-1987; The Best of Henry Mancini

Plešu:

Ena Rukavina, Ema Kurečić, Gracijela Zvonar, Marija Glasnović, Laura Filipec, Zala Parotat, Lucija Juričev, Paula Andretić, Lidija Mijić, Betti Kukec, Tonka Matić,

Elena Glasnović, Gita Mimica, Gabrijela Piskač, Ema Bešić

Koreografkinja: Jasminka Neufeld Imrović

DIVERTIMENTO

Studio povijesnog plesa

IL SALTINI ED SALTETI      SOTTOPIEDE DVORSKI PLESOVI 16. ST.

            Glazba (izbor):

            Phalese, Caroso, Arbeau

            Plešu:

            Anamarija Uroda, Antonija Penđer,

            Dora Perkov, Tina Slukan, Ena Saško, Laura           Patekar, Lucija Biličić,      Karmen Jurković

Koreografkinja: Vlasta Rittig

A BALET

  CRTICE PROŠLOSTI

  Glazba (izbor):

J. Ph. Rameau, Suita za orkestar     Dardanus;

A. Sartorio, opera Julije Cezar u Egiptu;

  S. Prokofjev, balet Romeo i Julija

  Plešu:

Katarina Andrijašević, Dejan Gotić,   Ivan Bedalov, Tea Kuvek,

  Hana Matković, Nora Penceti,

  Anđela Beriša, Paulina Tomić,

  Eva Picek, Martina Batinić

Koreografkinja:

  Ljiljana Gvozdenović

           

           

Gradski ured za kulturu

 Kulturno umjetnički amaterizam

     Zagreb, Ilica 25

     Programska suradnja:

     Kulturni centar Travno

     Zagreb, B. Magovca 17

     Organizacija:

     Udruga Ples i dijete-daCi Hrvatska

     Zagreb, Laginjina 13

           

151
Kategorije: Kazalište
Developed by LELOO. All rights reserved.