FESTIVAL MALIH PLESNIH FORMI
POPIS SUDIONIKA: FESTIVAL MALIH PLESNIH FORMI 24.11.2018.
Kroz program vodi:
Lana Krajačić
PLESNI SOLISTI-CODA
1. Ena Rukavina
2. Ema Kurečić
3. Gracijela Zvonar
4. Marija Glasnović
5. Laura Filipec
6. Zala Parotat
7. Lucija Juričev
8. Paula Andretić
9. Lidija Mijić
10. Betti Kukec
11. Tonka Matić
12. Elena Glasnović
13. Gita Mimica
14. Gabrijela Piskač
15. Ema Bešić
Pratnja: Jasminka Neufeld Imrović
DIVERTIMENTO
1. Anamarija Uroda
2. Karmen Jurković
3. Dora Perkov
4. Antonija Penđer
5. Lucija Biličić
6. Tina Slukan
7. Ena Saško
8. Laura Patekar
Pratnja: Vlasta Rittig
A BALET
1. Martina Batinić
2. Hana Matković
3. Eva Picek
4. Anđela Beriša
5. Paulina Tomić
6. Tea Kuvek
7. Katarina Andrijašević
8. Nora Penceti
9. Dejan Gotić
10. Ivan Bedalov
Pratnja: Ljiljana Gvozdenović i Andrei Izmestyev
POPIS SUDIONIKA: FESTIVAL MALIH PLESNIH FORMI 26.11.2017.
PLESNI CENTAR TALA
1. Andrea Hršak
2. Nathalie Nujster
3. Marta Barac
4. Grgur Navojec
5. Dora Šesto
6. Christijan Nujster
7. Ivona Grubišić
8. Bojana Colarić
Pratnja: Tamara Curić
LIBERDANCE
1. Mislav Šimić
2. Marita Bitanga
3. Tihana Kunić
4. Tihana Šeremet
5. Ivana Knežević
6. Martina Serdar
7. Katarina Ramljak
8. Helena Vrljić
9. Helena Bišćan Motočić
Pratnja: Aleksandra Mišić
PK KELKOPE
1. Sonja Biglbauer
2. Sunčica Bandić
3. Sanja Kekelj
4. Nikolina Končić
5. Kristina Legin
6. Adrijana Mudrinić
7. Sara Sila
8. Kristina Spužević
9. Lana Stojsavljević
10. Jelena Vojković
11. Antea Vučijević
Pratnja: Tamara Savićević
KUC Travno
24. studenoga 2018. u 18.30 sati
● PLESNI SOLISTI – CODA
PLANETA ISPUNJENIH ŽELJA
Glazba (izbor):
Ennio Morricone Film music 1966-1987; The Best of Henry Mancini
Plešu:
Ena Rukavina, Ema Kurečić, Gracijela Zvonar, Marija Glasnović, Laura Filipec, Zala Parotat, Lucija Juričev, Paula Andretić, Lidija Mijić, Betti Kukec, Tonka Matić,
Elena Glasnović, Gita Mimica, Gabrijela Piskač, Ema Bešić
Koreografkinja: Jasminka Neufeld Imrović
● DIVERTIMENTO –
Studio povijesnog plesa
IL SALTINI ED SALTETI SOTTOPIEDE DVORSKI PLESOVI 16. ST.
Glazba (izbor):
Phalese, Caroso, Arbeau
Plešu:
Anamarija Uroda, Antonija Penđer,
Dora Perkov, Tina Slukan, Ena Saško, Laura Patekar, Lucija Biličić, Karmen Jurković
Koreografkinja: Vlasta Rittig
● A BALET
CRTICE PROŠLOSTI
Glazba (izbor):
J. Ph. Rameau, Suita za orkestar Dardanus;
A. Sartorio, opera Julije Cezar u Egiptu;
S. Prokofjev, balet Romeo i Julija
Plešu:
Katarina Andrijašević, Dejan Gotić, Ivan Bedalov, Tea Kuvek,
Hana Matković, Nora Penceti,
Anđela Beriša, Paulina Tomić,
Eva Picek, Martina Batinić
Koreografkinja:
Ljiljana Gvozdenović
Gradski ured za kulturu
Kulturno umjetnički amaterizam
Zagreb, Ilica 25
Programska suradnja:
Kulturni centar Travno
Zagreb, B. Magovca 17
Organizacija:
Udruga Ples i dijete-daCi Hrvatska
Zagreb, Laginjina 13